Ujabb vigjatek ujfent Robert Downey-val. Szeduletes a ficko, ugy remlik ez volt a visszatero filmje es mint olyan meg is fogott rendesen. Ez nem a korabbiak szerinti vigjatek, ennek van tenyleg ertelmes es furfangos, kacskaringos sztorija is. Amolyan krimi vigjatek.
Ami a legjobb benne, hogy a foszereplo emberkozeli, rengeteget hibazik, teved es megint hibazik. Szerethet es szeduletesen hozza RDjr a fickot. No es ne felejtsuk ki az elhizott Val Kilmert sem, aki bar esztetikailag semmit nem tesz a filmhez, de jol jatszik.
A tortenet nem gyerekmese csak reszben :S de az egesz ugy ahogy van zsenialis.
10/10
Elozetes:
Apropo ide halkan beszurnam egy hasonloan remeknek igerkezo alkotas elozeteset is:


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése