2011. május 9., hétfő

Akkor kezdjük


Hirtelen felindulásból és morgásom kiéléseként... hajrá, hátha lesz belőle valami...

A kedvem vacak, ami nem is csoda, tekintve, hogy egész nap egy telefonra vártam, ami persze nem jött. Cserébe végigunatkoztam a napot, hogy a nap végén elmondhassam: ma sem csináltam semmit, aztán közben jobban lefáradtam, mint Asszonykám, akit két veszett kis gnóm (értsd: 2 év alatti gyermek) nyúz otthon. A 4:35-ös kelés megteszi a hatását. De persze az elképzelt vonaton alvás sem jött be reggel. Köszönöm kedves MÁV, hogy a derékszögbe "döntött" ülésekkel megakadályozod, hogy a hajnalban vonattal munkába igyekvő plebs túlaludja magát! /bow

Hazafele az IC-n meg a postírás miatt nem tudok aludni, de cirkusz kell a népnek... meg kenyér, de azt már megettem reggelire. Nah GL HF!

Jah ide még annyit, hogy az előzmények megtekinthető a  lenti linken.

 thorwald.freeblog.hu 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése