2011. május 10., kedd

Alvás helyett


Nem azért alvás helyett, mert olyan marha jó dolgom van, hogy annyira kialudtam magam, hogy muszáj volt felkelnem. Aludnék én, de vagy Boti nem hagy (akinek nem lenne nyilvánvaló a fél éves  fiamról és nem homo partnerről van szó) vagy már kelni kell, hogy elérjem a vonatomat a csudálatos munkahelyemere, vagy ha a vonaton szundíthatnék azt az annyira már nem is csudálatos cégem elintézi. Mármint hogy ne aludjak. Egy hajnali zónázó vonaton egyszerűen kötelező minden állomáson bemondani, hogy hol is vagyunk... aki felszall tudja, aki meg fent van, azt nem érdekli, hiszen a 90% pestre utazik. Jah persze ma kifogtam egy olyan ülést amin aludni is tudtam volna. Köszi MÁV!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése