2011. május 10., kedd
Notebook backpack
Nah sikeresen lecseréltem a nemrég vásárolt CANYON noti hátitáskámat egy, az Aldiban kapható táskára. Mármint hátitáskára. Annyiból különb ez a korábbinál, hogy ebben a noti mellett (mögött) elférnek a többi cuccaim is, valamint a csomagolt reggeli, az összetekert széldzseki, a pulóver, papírok, telefontöltő, adatkábel, kulcsok, toll, tárca (irat és pénz), gyógyszer, stick, rágó, máig harcoló német hadosztály fele és ezek mellett még a régi tatyóm is, amit ugyan nem szandékozok minden nap magammal cipelni, de most azért hazaviszem. Jah és még így is maradt hely egy kisebb bevásárlásnak... az a kérdés, hogy ki a halál fogja ezt majd felemelni?
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése